המאגר הגדול של שידוכי ברסלב
אודות
עַל־כֵּן כָּל הַשִּׁדּוּכִים שֶׁבָּעוֹלָם, כֻּלָּם נַעֲשִׂים עַל־יְדֵי הַבַּר־דַּעַת שֶׁיֵּשׁ בָּעוֹלָם......
נִמְצָא כְּשֶׁהַצַּדִּיק הַבַּר־דַּעַת אוֹמֵר תּוֹרָה, הוּא מְשַׁדֵּךְ שִׁדּוּכִים. (ליקוטי מוהר''ן תנינא פ''ט)
וסמוך לזה ספר זאת שראה במראה או בחלום שהביאו לו כסא, והיה אש סביבה. והלכו כל העולם אנשים ונשים וטף לראותה. וכשחזרו משם, אזי תכף נתקשרו זה עם זה ונעשה שדוכים ביניהם......       וראיתי שם שהיה חקוק על הכסא כל צורות של כל ברואי עולם, וכל אחד היה חקוק עם בת זוגו אצלו ובשביל זה נעשין תכף שדוכים. כי כל אחד מצא שם וראה בת זוגו. ומאחר שבימים הקודמים למדתי, נפל בדעתי שפסוק (דניאל ז): "כרסיה שביבין די נור" ראשי - תבות שדכן כי על - ידי הכסא נעשין שדוכין כנ"ל, גם כרסיה ראשי - תבות ראש - השנה יום - כפור סכות. ועל - כן בשמיני עצרת זווגא דמטרוניתא. ושאלתי מה יהיה פרנסתי ואמרו לי שאהיה שדכן והאש הקיף סביבו.
(חיי מוהר''ן פד)
ברוכים הבאים למאגר הגדול של שידוכי ברסלב! כל הרווקים/רווקות, גרושים/גרושות, אלמנים/אלמנות, מכל סוגי ברסלב, מכל רחבי העולם, בכל הגילאים, מוזמנים להירשם. האתר הוא ללא כוונת רווח ויש לו רק מטרה אחת; לעזור לכמה שיותר ברסלבים להתחתן. אנו מאחלים לכם המון הצלחה במציאת זיווגכם.
שתף פעולה
פרויקט Breslov Match אינו קשור לשום קבוצה ספציפית בברסלב. אנו מזמינים כל אדם, ארגון או קהילה ליצור איתנו קשר עם רעיונות על איך אנחנו יכולים לשתף פעולה יחד ולעזור ליותר אנשים להתחתן. אם יש לך הצעות או דרך בה תרצה לשתף פעולה איתנו, אנא התקשר ל-058-414-8321 או 718-301-5940 (אנא אל תתקשרו לענייני שידוכים עצמם)
וזאת למודעה
האינטרנט, על פי רוב אינו מקום של קדושה. אשרי מי שלא משתמש באינטרנט כלל. האתר הזה הוא בשביל אנשים שבין כך משתמשים באינטרנט. אנו לא ממליצים לאף אחד להתחיל להשתמש באינטרנט רק בגלל האתר הזה. ניתן לשלוח את כל פרטי הכרטיס שלך גם דרך וואטסאפ או אימייל, מבלי להיכנס לאינטרנט.
שאלות נפוצות
BreslovMatch.com מה זה האתר
 הוא פרויקט ללא מטרות רווח שנוצר כדי לעזור לרווקים ברסלב להתחתן BreslovMatch.com
איך אני יכול להוסיף את הפרופיל שלי
כדי להוסיף את הפרופיל שלכם, תלך לראש הדף ותלחץ על "הוסף בחור" או "הוסף בחורה".  לאחר לחיצה על הקישור המתאים, יש למלא את הטופס המוצג ולספק כמה פרטים ככל הניתן. בעזרת הטופס, תוכל לתאר מי אתם ומה אתם מחפשים בצורה מפורטת ולספק פרטים שיעזרו למצוא עבורכם שידוך רלוונטית.
האם יש עלות להצטרפות לאתר זה
אתר זה הוא פרויקט ללא כוונת רווח ואין עלות כלל להצטרפות לאתר או להוספת הפרופיל שלך. עם זאת, ייתכן שיהיו שדכנים שיעבדו איתנו כדי לעזור ליצור שידוכים. שדכנים אלו עשויים לדרוש תשלום עבור שירותיהם מרצונם הפרטי.
איך אני יכול ליצור קשר עם בחור \ בחורה
בכל פרופיל יוצגו פרטי הקשר של האיש קשר של אותה אדם. אם אתה חושב שאתה מתאים לבחור \ בחורה הזה, אז המשך וצור קשר עם האיש קשר של אותו בחור \ בחורה, ונסה לקדם את השידוך
איך ניתן למחוק או לערוך הפרופיל שלי
כרגע, ניתן למחוק או לערוך פרופיל רק על ידי המנהלים של האתר. נא לעבור לדף 'צור קשר' שלנו ולפנות אלינו עם בקשה למחיקה או עריכה. המנהלים שלנו יטפלו בבקשתך וימחקו  או יערכו את הפרופיל שלכם בהקדם האפשרי.